استارت‌آپ دوست‌داشتنی فب‌زی بعد از چند ماه فعالیت و آزمون و خطا در فب‌لب ایران، به تازگی فعالیت خود را با عرضه‌ی اولین محصول خود آغاز کرده است. محصولات فب‌زی قرار است که در حوزه‌ی اکسسوری و لوازم شخصی و در مقیاس کوچک تولید شوند. وجه تمایز و تمرکز این برند بر طراحی حرفه‌ای و البته ساخت ظریف و پیچیده با دست‌گاه‌های ساخت دیجیتال است.

بازار موجود محصولات سبک زندگی اغلب مربوط به تولیدات انبوه و صنعتی‌شده است. محصولاتی که گاهی در آن‌ها ارزان بودن و سهولت تولید موجب از دست رفتن برخی اصالت‌ها، وجه تمایزها و امکان شخصی‌سازی برای کاربران می‌شود. به همین دلیل است که برند فب‌زی در پی بازیابی بعضی اصالت‌ها در مواد خام طبیعی مانند چوب و هم‌چنین تکیه بر طراحی خاص و تولید محصولات یک‌تا و گاهی هم‌راه با شخصی‌سازی است.

قاب چوبی موبایل فب‌زی

بچه‌های فب‌‌زی خوش‌شانس بوده‌اند که از مرحله‌ی شکل‌گیری ایده‌ی ابتدایی در تماس با فب‌لب ایران بودند؛ چراکه ایده‌های خوب زیادی هستند که به دلیل نبود بستر تحقق و آزمون‌های گوناگون و به طور کلی مرحله‌ی رشد و شکوفایی ایده، در همان مرحله نخست متوقف شده و هیچ‌گاه به مرحله‌ی تولید و عرضه به بازار نمی‌رسند. فب‌لب‌ها اتفاقاً یکی از مهم‌ترین بسترها برای تحقق این ایده‌ها هستند و غالباً می‌توانند نقش پل میان افکار ابتدایی تا محصولات نهایی را به خوبی ایفا کنند.

فب‌زی را در اینستاگرام دنبال کنید و منتظر محصولات بسیار جذاب آتی‌شان باشید. به‌زودی وب‌سایت این استارت‌آپ نیز امکان ارتباط و خرید محصولات فب‌‌زی را فراهم خواهد آورد.

فرزین خاکی

نویسنده فرزین خاکی

نوشته های بیشتر از فرزین خاکی

نظرتان را بگویید