نمایش‌گاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) هفت سالی‌ست که به همت پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود و هدف از آن  گردآوردن بازیگران اِکوسیستم استارتاپی و فناوری کشور است. سایت این روی‌داد، اینوتکس ۲۰۱۹ را این‌گونه معرفی کرده است:

«بازی‌گران مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری در نمایش‌گاه اینوتکس به صورت غرفه‌دار، بازدیدکننده، سخن‌ران، پنلیست، منتور، سرمایه‌گذار و … حضور دارند. INOTEX، بستر ملاقات و شبکه‌سازی میان فعالان اکوسیستم بوده و زمینه‌ی ملاقات با منتورها، استارت‌آپ‌های برتر، شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاران و … را فراهم می‌آورد. نمایش‌گاه، امسال میزبان اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه و میهمانانی از ۶۲ کشور مختلف است.»

پوستر اینوتکس ۲۰۱۹

هشت‌مین دوره‌ی این نمایش‌گاه با شعار «اکوسیستم نوآوری، زیر یک سقف»، از یک‌شنبه ۱۹ خرداد تا چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه در محل دائمی نمایش‌گاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. برای این دوره روی‌دادهای متنوعی برنامه‌ریزی شده که فب‌لب ایران در بخش «تجربهٔ فناوری‌» آن حضور خواهد یافت. در طی چهار روز برگزاری نمایش‌گاه، مجموعه‌ی ما در قالب یک فب‌لب کوچک و مجهز به دست‌گاه‌های ساخت دیجیتال از جمله پرینترهای سه‌بعدی، میزبان بازدیدکننده‌ها و علاقه‌مندان به تکنولوژی و دنیای ساخت دیجیتال خواهد بود. ما در این چند روز آماده‌ی گفت‌وگو و آموزش پیرامون موضوعات ساخت دیجیتال و تکنولوژی‌های روز دنیا در این عرصه در نمایش‌گاه هستیم، و دوست داریم که مخاطبان ما از نزدیک کار با تجهیزات مورد استفاده‌ در فب‌لب را تجربه کنند. روی‌داد «تجربه‌ی فناوری» با ایده‌ی لمس فناوری‌های معمولی آینده توسط مردم ام‌روز طراحی شده و احتمالاً یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این نمایش‌گاه خواهد بود.

راستی؛ برای حضور در نمایش‌گاه باید بلیط تهیه کنید؛ فب‌لب مشتاقانه منتظر ملاقات شما خواهد بود.

  • گزارش تصویری فب‌لب در دوره‌ی قبل اینوتکس را هم می‌توانید این‌جا ببینید.
فرزین خاکی

نویسنده فرزین خاکی

نوشته های بیشتر از فرزین خاکی

نظرتان را بگویید