ام‌سال به ناگاه قرار شد در اِلِکامپ حضور داشته باشیم. برخی ناهم‌آهنگی‌ها در مدیریت غرفهٔ پارک فناوری پردیس مجاب‌مان کرد که فراخور فضای نمایش‌گاه الکامپ به جای موضوع فب‌لب بیش‌تر روی معرفی و ارائهٔ استارت‌آپ جدیدمان یعنی سیصدوشصت درجه مانور داشته باشیم.
ما در سال گذشته موفق به طراحی اسکنر سه بعدی‌ای شدیم که در ۱/۲۰۰ ثانیه حجم یک فیگور انسانی را با تمام جزئیات و البته رنگ برداشت می‌کند. همین دست‌آورد ما را به این سمت برد که برای اولین بار در کشور و با هم‌کاری شرکت آفومار، کسب‌وکار تازه‌ای را با موضوع ساخت سه‌بعدی فیگورهای تمام‌رنگی راه‌اندازی کنیم.
به #الکامپ_۲۰۱۸ بیایید در سالن ۵ غرفهٔ ۱۵۰۰، و در کنار فب‌لب با استارت‌آپ ۳۶۰ درجه بیش‌تر آشنا شوید.

«نمایش‌گاه الکامپ بزرگ‌ترین روی‌داد تجاری در عرصهٔ تولید و عرضهٔ محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشم‌گیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آن‌ها در محل دائمی نمایش‌گاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد. در این نمایش‌گاه آخرین دست‌آوردهای این صنعت اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقه‌مندان عرضه می‌گردد و فرصتی بی‌بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کننده‌گان قرار می‌گیرد. دست‌آوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از هم‌کاری‌های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست‌اندرکاران حوزهٔ الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معناداری را در تحرک بخشیدن به این حوزه از صنعت و تولیدکننده‌گان و بازرگانان شاغل در آن ایفا می‌کند.

انتظار می‌رود در دورهٔ حاضر نمایش‌گاه الکامپ که در فاصلهٔ ۶ تا ۹ مرداد ماه ۹۷ برگزار خواهد گردید، فرصتی تکرارنشدنی در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار گیرد تا با یافتن مخاطبان بالقوهٔ خود، سطح تعاملات بین‌المللی خویش را به‌طور چشم‌گیری ارتقاء بخشند.»

یحیی نوریان

نویسنده یحیی نوریان

نوشته های بیشتر از یحیی نوریان

نظرتان را بگویید